Prosimy o zapoznanie się z informacjami

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub osobiste uzgadnianie terminu wizyt. W przypadku rezygnacji prosimy o niezwłoczne nas powiadomienie.
Prosimy o punktualne przyprowadzanie i odbieranie zwierząt.
Zwierzęta do zabiegów pielęgnacyjnych w salonie nie są poddawane działaniom środków usypiających lub uspokajających. Zabiegi wykonywane są na zasadzie współpracy z Państwa pupilem. W przypadku zwierząt agresywnych prosimy o wcześniejsze uprzedzenie oraz zaopatrzenie zwierzęcia w kaganiec.
O zwierzętach z problemami dermatologicznymi, alergiami i nietolerancjami na kosmetyki należy nas informować przed wizytą w salonie.
Każdorazowo przed strzyżeniem osobiście kąpiemy zwierzę niezależnie od kąpieli wykonywanych przez właściciela. Zwierzęta z zaleconymi kąpielami w szamponach dermatologicznych przyjmowane są z własnymi kosmetykami.
U szczeniąt , kociąt zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy tylko po zakończonej profilaktyce szczepiennej.
Przed wizytą w salonie prosimy o wcześniejsze wyprowadzenie pupila na spacer w celu załatwienia potrzeb fizjologicznych.

Cennik usług dostępny jest w salonie.

Podawane ceny są orientacyjnymi i uśrednionymi. Cena za usługę ustalana jest indywidualnie i zależy od zakresu zabiegów i czasu poświęconego na jego wykonanie.


Powrót na górę