Informacje o salonie pielęgnacji i sklepie Pupila

W ramach działalności Przychodni Weterynaryjnej "Pupil" i naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów otworzyliśmy dla Państwa Salon pielęgnacyjny i sklep Pupila.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty usług pielęgnacyjnych i artykułów przeznaczonych dla psów i kotów wszystkich ras oraz wielorasowych.

Usługi świadczone są przez wykwalifikowanego i doświadczonego groomera, a zarazem technika weterynarii. W Naszym salonie pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie, używając kosmetyków najwyższej jakości renomowanych firm.

W trosce o higienę i bezpieczeństwo Panstwa pupili sprzęt sterylizujemy po każdym zabiegu pielęgnacyjnym.

Z uwagi na bezpośrednią lokalizację w Przychodnia Weterynaryjnej "Pupil",istnieje możliwość nadzorowania zabiegów pielęgnacyjnych przez lekarza weterynarii zwłaszcza u tzw. pacjentów kardiologicznych i inn.

Jesteśmy elastyczni, dlatego więc istnieje możliwość usługi VIP PUPIL tzn.z przywozem do salonu, wykonaniem kompleksowych zabiegów pielęgnacyjnych i dowozem do domu. Usługę taką należy zamówić w Naszym salonie kilka dni wcześniej przed planowanym terminem jej wykonania.

Powrót na górę